Kondensatorių baterijos

Kondensatorių baterijos

Kondensatorių baterija vadinama kondensatorių blokų grupė, kuri yra sujungta bendram veiksmui. O viena ar kelios kondensatorių baterijos drauge su papildoma įranga yra vadinamos kondensatorių įrenginiu.

Reaktyviniai kondensatorių įrenginiai – kokia jų paskirtis? Iš esmės jie turėtų kompensuoti elektros energijos tiekimo reaktyvinę energiją. Tai reiškia, jog dėl jų funkcionalumo gali būti išvengta už reaktyvinę energiją mokamų papildomų mokėjimų.

Automatinį kondensatorių įrenginį sudaro atskiri blokai, kuriuos valdo reaktyvinės energijos matuoklis. Pastarasis užtikrina optimalų kompensavimą.

Automatiniai kondensatorių įrenginiai yra moduliniai. Viename modulyje yra visi vieno laipsnio komponentai, pavyzdžiui: saugikliai, kondensatoriai ir kt. Tokia konstrukcija labai praktiška ir patogi, nes, atsiradus poreikiui praplėsti kompensavimo diapazoną, galima prie jos jungti papildomus modulius. Negana to, tokia konstrukcija labai palengvina ir eksploataciją bei priežiūrą.

Siekiant racionalaus elektros energijos naudojimo svarbu užtikrinti minimalius perdavimo, paskirstymo nuostolius. Vadinasi, juos suponuoti galinčius veiksnius reikia iki maksimumo apriboti. O reaktyvioji galia ir yra vienas iš tokių veiksnių. Tinkle atsirandančios reaktyviosios galios kompensavimas gali padėti reikšmingai užtikrinti aukštesnę elektros energijos kokybę. Sakysite, o kam reikalinga kompensacija? Tai pirmiausia, ji reikšmingai sumažina išlaidas už elektros energiją. O antra, mažina nuostolius ne tik kabeliuose, bet ir transformatoriuose.

Rinkdamiesi kondensatorių bateriją ar įrenginį vertinkite maksimalią vartotojo sunaudojamą reaktyvinę galią bei kitus kriterijus. Visgi tam siūlome pasitikėti specialistais. Pastarieji atliks tikslingus matavimus ir skaičiavimus, todėl būsite tikri, kad Jums bus pasiūlytas optimalus variantas.

Kondensatorių baterijų kaina

Kaina yra tas kriterijus, kuris daugelyje pirkimo procesų vaidina reikšmingą vaidmenį. Svarstote, kiek gali kainuoti kondensatorių baterijos? Ieškote, kur jas pirkti konkurencinga kaina? Kondensatorių baterijos kaina priklauso nuo daugelio aspektų, techninių parametrų, tad kinta gana plačiame diapazone. Jei norite sužinoti, kiek kainuotų kondensatorių baterija Jums, susisiekite su mumis – įvertinę Jūsų poreikius pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį.

Jei nežinote, kokia kondensatorių baterija reikalinga Jums, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią.

Tiesa, mūsų asortimente ir kita elektros paskirstymo įranga: paskirstymo, apskaitos spintos, skydeliai ir kt.