Metalo apdirbimas

Metalo apdirbimas

Kalbant apie metalą tai privalu paminėti dvi esmines (apdirbimo kontekste) jo savybes – plastiškumą ir tamprumą. Būtent jos suponuoja metalo apdirbimo galimybes (lankstymo, pjovimo ar kt.). Metalas yra lenkiamas, karpomas, pjaunamas, perforuojamas ir kitaip apdirbamas, kol gaunamas galutinis gaminys. Tad šiems procesams naudojamos įvairios staklės: kirpimo, pjovimo, tekinimo, lankstymo ar kt. Visos jos skiriasi tokiais techniniais parametrais kaip greitis, galingumas, variklių tipai, tikslumas, elektros energijos sąnaudos ir kt. Tad kiekvienos staklės savo funkcionalumu suteikia itin plačias galimybes metalo apdirbimo kontekste. Jei ir Jums aktualios šios paslaugos, UAB „Ozas“ metalo apdirbimas bus puikus pasirinkimas – profesionalų komanda, pažangi technika ir platus metalo apdirbimo paslaugų spektras.

Pjovimas lazeriu

Metalo pjovimas lazeriu – procesas, reikalaujantis žinių, įgūdžių, modernios technikos ir nepriekaištingo tikslumo. Pjovimas grindžiamas tuo, jog lazerio spindulys dėl savo galingumo numatytoje vietoje metalą tiesiog išgarina. Mūsų komanda – atsakinga ir profesionali, todėl džiaugiamės galėdami Jums siūlyti aukšto lygio specialistų paslaugas. Metalo plovimui lazeriu naudojame pažangią techniką, leidžiančią garantuoti nepriekaištingą kokybę, precizišką tikslumą.

Plačiame metalo apdirbimo paslaugų spektre didelio populiarumo sulaukia metalo pjovimas lazeriu. Palyginti su mechaniniu pjovimu, tai lazerinis yra nepalyginamai pranašesnis dėl tikslumo, švaraus ir nepriekaištingo pjūvio.

Paslaugai teikti naudojame galingus, modernius lazerius, itin pasiteisinančius kai reikia pjauti tiek plonus, tiek storesnius metalo lakštus. Moderni technika garantuoja puikų linijos švarumą, tikslumą. Dėl šių aspektų lazeriu išpjauti gaminiai yra ne tik tobulo lygumo, aukštos kokybės, bet ir reprezentatyvūs, juos iškart galima naudoti tolesniuose gamybos procesuose galutiniams gaminimas. Galime palyginti: mechaniniu būdu pjaunant linija nebūna preciziškai tiksli, pjovimas nėra švarus ir tvarkingas, todėl papildomų investicijų reikalauja ir išpjautų detalių dailinimas. Pjaunant lazeriu to išvengiama, tad galima iškart džiaugtis ne tik tobula kokybe ir išvaizda, bet ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Modernus šiuolaikiškas lazeris mums suteikia plačias galimybes pjauti net itin sudėtingas formas, tiek didesnius, tiek smulkius elementus, maksimaliai optimizuoti metalo pjovimo procesą.

Galimas įvairių metalo lakštų pjovimas lazeriu: plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ar kt. Tiek platus metalų spektras, tiek didelis lazerinio pjovimo staklių galimybių diapazonas leidžia mūsų klientams siūlyti pažangius sprendimus ir užtikrinti maksimalią kokybę bei poreikių patenkinimą. Mūsų naudojamos lazerinio pjovimo staklės garantuoją pavydėtiną tikslumą ir kokybę, spartų metalo apdorojimą, tiek paprastų, tiek modernių sprendimų įgyvendinimą. Negana to, techninė staklių pusė ir efektyvumas energijos suvartojimo kontekste leidžia savo klientams siūlyti itin patrauklų kainos ir kokybė santykį! Lazeris sparčiai apdoroja ir plonus, ir storesnius metalo lakštus, o variklis, turintis didelį sukimo momentą, ir tiesioginė pavara suteikia progą garantuoti pavydėtiną spartą, puikų pagreitį, tolygų pjovimą.

Lankstymas

Mūsų paslaugų asortimente – metalo lenkimas, metalo lakštų lankstymas ir strypų lankstymas, skardos lankstymas, taip pat metalo vamzdžių, juostų lankstymas. Kokios metalo lankstymo paslaugos aktualios Jums?

Metalo lankstymas yra procesas, reikalaujantis specifinių žinių, įgūdžių, nes lenkimo metu metalas yra tempiamas, spaudžiamas, siekiant išgauti tokią jo deformaciją, kokia yra reikalinga. Tad žinios apie konkretų metalą, jo fizines ir mechanines savybes, elgseną spaudimo ir  tempimo metu yra nepaprastai svarbios, siekiant sėkmingo lankstymo proceso ir laukiamo rezultato. Todėl didžiuojamės savo specialistais, kurie turi reikiamą kvalifikaciją, nuolat tobulėja ir gali pasigirti įspūdingu žinių, reikalingų metalo lankstymui, bagažu. Metalo savybės suponuoja tai, kokį metalo lenkimo būdą geriausia yra pasirinkti. Kodėl tai svarbu? Netinkamai parinktas lenkimo būdas ir jo neatitinkantis metalas, netaisyklingas metalo lenkimas ar skurdus žinių apie konkretaus metalo savybes turėjimas gali suponuoti, jog rezultatas nebus toks, kokio tikimasi, arba metalas dalinai atkurs savo pradinę formą. Tai pagrindžia būtinybę metalo lankstymą patikėti šios srities profesionalams.

Metalo lankstymas UAB „Ozas“ komandoje remiasi kvalifikuotų, profesionalių darbuotojų žiniomis ir sukaupta patirtimi, pažangia technika, inovatyvių sprendimų diegimu, todėl garantuojame maksimalią kokybę ir nepriekaištingus lūkesčius patenkinantį galutinį rezultatą. Negana to, šios stipriosios mūsų pusės drauge leidžia optimizuoti metalo lankstymo procesus ir gauti aukštos kokybės rezultatą.

Metalo lankstymui naudojame modernią įrangą, todėl galime įgyvendinti ir paprastus, ir išskirtinius, originalius sprendimus. Maža to, šiuolaikiška technika leidžia optimizuoti darbo procesus, suteikti jiems spartos neprarandant kokybės ir užtikrinti maksimalią kokybę geriausia kaina, kas yra didelis privalumas mūsų klientams.

Metalo lankstymas apima kelis etapus, todėl tam naudojama skirtinga įranga, pavyzdžiui, metalo karpymo staklės, metalo lankstymo staklės, metalui praradus lygumą naudojamos metalo lyginimo staklės, taip pat neretai prireikia ir perforavimui skirtos įrangos ar kt.

Metalo apdirbimo kainos

Domina, kiek kainuoja metalo apdirbimas? Galbūt domina metalo lankstymas, metalo strypų, vamzdžių lankstymas? Klausiame, kiek kainuoja skardos apdirbimas ir pjaustymas lazeriu? Kiek klausimų, tiek gali būti skirtingų kainų.

Metalo apdirbimo kainos yra labai įvairios, kadangi priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, koks procesas yra aktualus (tik pjovimas, tik lankstymas, pjovimas ir lankstymas ar kt.), ar apdirbti reikia metalo, skardos lakštą, ar strypą, taip pat kokios staklės bus naudojamos, koks metalas, koks metalo storis, kokios metalo apdirbimo apimtys ir daugybė kitų kriterijų. Kalbant apie metalo apdirbimo galimybės, tai jų yra labai daug, todėl ir kainų diapazonas itin įvairus. Tikslingai įvertinkite savo poreikius ir susisiekite su mumis. Įvertinsime darbo apimtis, reikalingus išteklius, įrangą ir pateiksime tikslią darbų sąmatą.

UAB „Ozas“ metalo apdirbimo sektoriuje veikia jau seniai, todėl galime pasiūlyti ne tik puikią kokybę, bet ir konkurencingas kainas kiekvienam iš Jūsų.

Paslaugos visoje Lietuvoje

Jei Jums aktualios metalo apdirbimo paslaugos, laukiame UAB „Ozas“ biure, taip pat skambučių telefonu ar el. laiškų. Nors esame įsikūrę Vilniuje, bet mūsų produkcija ir paslaugos prieinamos visiems Lietuvoje. Domina metalo apdirbimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kur kitur? Pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis – priimame užsakymus ryšio priemonėmis, suteikiančiomis galimybę užsakymą pateikti nuotoliniu būdu. Maksimaliai daug galimybių mūsų klientams – užsakymus priimame įvairiomis ryšio priemonėmis ir  mūsų paslaugos pasiekiamos visiems, net atokiausiuose Lietuvos kampeliuose gyvenantiems.

Pirkti internetu šiais laikais labai madinga ir populiaru, o drauge ir itin patogu, kadangi pirkimas internetu suteikia maksimalią laisvę ir savarankiškumą planuojant pirkimo procesą, leidžia nepriklausyti nuo vietos, laiko, fizinės parduotuvės darbo laiko.

Kodėl verta rinktis UAB „Ozas“ metalo apdirbimo paslaugas? Elektros įrangos ir konstrukcijų gamybos bei prekybos sektoriuje sėkmingai veikiame jau ne vieną dešimtmetį. Ilgametė patirtis leido išugdyti gebėjimus perprasti rinkos dėsnius, operatyviai reaguoti į pokyčius, išaiškinti klientų poreikius bei lūkesčius, sėkmingai diegti naujoves, remtis pažangių šalių gerąja patirtimi bei užtikrinti maksimaliai kokybiškas paslaugas bei prekes. Tad pasirinkę vieną iš rinkos lyderių tikrai nenusivilsite. Džiaugiamės kompetentinga, augančia komanda, kurios kiekvienas narys savo žiniomis ir įgūdžiais deda milžinišką indėlį š mūsų įmonės sėkmę bei klientų rato augimą. Nuolat diegiame naujausias technologijas, naudojame pažangią techniką, modernizuojame darbo procesus siekdami komforto savo darbuotojams ir geriausios kainos bei kokybės santykio mūsų klientams.