Metalo lankstymas

Metalo lankstymas

Metalo apdirbimas yra procesas, apimantis tokias veiklas kaip metalo kirpimas, pjovimas (lazeriu ar mechaniniais būdais), metalo frezavimas, šlifavimas, taip pat metalo lenkimas ir kt. Būtent pastarasis – metalo lankstymas – yra viena paklausiausių metalo apdirbimo paslaugų. Tad džiaugiamės galėdami klientams siūlyti aukštus kokybės reikalavimus atitinkančias metalo lankstymo paslaugas, besiremiančias per ilgus veiklos metus sukaupta patirtimi, profesionaliais darbuotojais, atsakingu požiūriu į darbą  ir šiuolaikiška technika. Šie elementai suponuoja mūsų stiprybę ir plačias galimybes patenkinti ir net pranokti klientų lūkesčius.

Metalo lankstymo paslaugas teikiame naudodamiesi modernia, profesionalia įranga. Technika, visi mūsų darbo įrankiai didele dalimi prisideda prie darbų kokybės, galutinio rezultato ir mūsų verslo sėkmės, todėl investuojame į pažangiausius sprendimus, kad savo klientams pasiūlytume geriausias paslaugas ir lūkesčius pranokstančius rezultatus. Metalui lankstyti naudojame presus, specializuotas stakles, kokybiškus įrankius, leidžiančius lenkti metalą, formuoti nepriekaištingo lygumo kraštus, preciziškai tikslius griovelius, išlenkti metalą tokia forma, kokios pageidauja klientas.

Modernios metalo lenkimo staklės, presas leidžia įgyvendinti net pačius įmantriausius klientų norus. Mūsų įgyvendintų idėjų, projektų sąraše – galybė lankstinių: nuo paprastų ir kuklių iki originalių, įmantrių ir net labai sudėtingų. Pateikite mums savo viziją ir mes paversime ją realybe.

Mūsų naudojamos metalo lenkimo staklės universalios, tinkančios lenkti įvairiam metalui. Lankstome plieną, cinkuotą plieną, nerūdijantį plieną, varį, žalvarį, aliuminį, skardą ir kt. Mūsų metalo lankstymo paslaugų spektre yra ne tik plonos skardos ar metalo lakštų lankstymas, bet ir strypų lankstymas, metalo vamzdžių lankstymas, taip pat juostų ar kt.

Mūsų sėkmės raktas – ne tik profesionali įranga, bet ir kvalifikuotų specialistų komanda. Džiaugiamės subūrę tuos, kurie turi labai daug žinių apie kiekvieną metalą, jų savybes, elgseną lenkimo metu ir kitus metalo apdirbimui būdingus aspektus bei netikėtumus. Paslaugas teikiančių darbuotojų sukauptos žinios ir patirtis teikiant šias paslaugas yra neįkainojami privalumai. Kodėl? Nes net dirbant su pačia moderniausia įranga rezultatas nedžiugins, jei nebus atsižvelgta į konkretaus metalo fizines ir mechanines savybes. Lenkimo metu metalas yra spaudžiamas iš vidaus ir tempiamas iš išorės. Kiekvienas metalas į tokias intervencijas reaguoja skirtingai. Ir tik žinant metalo elgseną bei tai, koks lenkimo būdas yra geriausias, bus pasiektas nepriekaištingas rezultatas, o gaminys nepraras jam suteiktų naujų formų bei savybių. UAB „Ozas“ darbuotojai su savo sukauptomis žiniomis, įgūdžiais ir per veiklos metus sukaupta patirtimi labai prisideda prie mūsų įmonės sėkmės. Garantuojame, jog Jūsų užsakymas bus patikimose rankose!

Įvairūs metalo lankstiniai yra labai paklausūs statybų ir kituose sektoriuose. Tai nestebina – juk metalas labai patvari, ilgaamžė, atspari ir tvirta medžiaga, tad iš jo pagaminti lankstiniai taip pat žavi šiomis savybėmis. Metalo lankstymo metu gimsta įstabūs kūriniai, elementai, detalės ir kiti gaminiai, kurie plačiai naudojami statybose, pramonėje ir kituose sektoriuose, puošia namų, biurų interjerus.

Metalo lankstymo kainos

Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo to, ar tai maži ar dideli rinkos žaidėjai. Vienodai atsakingai žvelgiame į visus užsakymus: tiek pavienius projektus, tiek ir serijinę gamybą. Kiekvienam iš Jūsų pasiūlysime dėmesingą aptarnavimą ir geriausią kainos bei kokybės santykį. Svarstote, kiek gali kainuoti metalo lakštų, skardos, strypų ar vamzdžių lankstymas? Paslaugų kainos gali varijuoti itin plačiuose rėmuose, kadangi kainai įtakos turi daug aspektų, pavyzdžiui, koks konkrečiai metalas bus lankstomas (skarda, plienas, aliuminis, juodasis metalas, žalvaris, varis ar kt.), taip pat įtakos kainai turi ir metalo storis, jo fizinės ir mechaninės savybės, neabejotinai kaina priklauso ir nuo darbų apimties bei jų sudėtingumo. Matyti, jog įtakos turinčių aspektų daug, tad tikslią darbų sąmatą pateiktume tik žinodami konkrečius Jūsų poreikius. taigi įvertinkite juos ir susisiekite su mumis – garantuojame konkurencingą kainą už aukštos kokybės paslaugas. Patrauklią kainodarą siūlyti mums leidžia sukaupta patirtis, užsitarnautos pozicijos, rinkos niuansų išmanymas.

Paslaugos visoje Lietuvoje

Domina metalo (aliuminio, plieno, žalvario, skardos, vario ar kt.) lankstymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Tauragėje, Utenoje, Mažeikiuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? O galbūt Jums aktualios kitos metalo apdirbimo paslaugos, pavyzdžiui, metalo pjovimas lazeriu ar frezavimas? Svarstote, kur gauti šias paslaugas itin patrauklia kaina? Tuomet esate būtent ten, kur reikia – metalo apdirbimo įmonė „Ozas“ teikia aukštos kokybės metalo pjovimo lazeriu, lankstymo ir kt. paslaugas.

Mūsų biurą rasite sostinėje – Vilniuje esame įsikūrę labai patogioje strateginiu požiūriu vietoje, tad klientams lengvai pasiekiami – taip pat privalumas. Negana to, šiuolaikinės galimybės leidžia neprisirišti prie vietos ir paslaugas teikti kur kas platesnei auditorijai. Tad nesvarbu, ar Jūsų miestas Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Tauragė, Utena, Mažeikiai ar bet kuris kitas Lietuvoje, mūsų paslaugos prieinamos Jums visiems! Užsakymus priimame telefonu ar internetu – tai puikus būdas nepriklausyti nuo vietos. Metalo lankstymas visoje Lietuvoje su UAB „Ozas“ – lengvai, paprastai ir kokybiškai!

Tiesa, metalo apdirbimas (pjovimas lazeriu, lankstymas ar kt.) nėra vienintelės paslaugos mūsų teikiamų paslaugų sąraše. Esame žinomi kaip patikimi ir aukštas pozicijas rinkoje pelnę elektros konstrukcijų gamintojai. Mūsų pasiūloje klientai renkasi aukštus kokybės reikalavimus atitinkančias elektros spintas, įvairių paskirčių skydelius, automatinius jungiklius ir t. t. Esant poreikiui, galime elektros paskirstymo įrangą ir sumontuoti. Šios prekės ir paslaugos taip pat prieinamos visoje Lietuvoje.

Matyti, kad siūlome labai platų prekių ir paslaugų pasirinkimą. Kiekvieną mūsų darbą lydi atsidavimas, atsakomybė, kokybės bei klientų pasitenkinimo siekis.