Pjovimas lazeriu

Metalo pjovimas lazeriu

UAB „Ozas“, siekdama savo klientams pasiūlyti itin paltų inovatyvių metalo apdirbimo paslaugų pasirinkimą, teikia metalo pjovimo lazeriu paslaugą. Lazerio, kaip pjovimo įrenginio, veikimas gana paprastas – jo spindulys išgarina metalą numatytoje vietoje, dėl ko išgaunamas neįtikėtino tikslumo, plonumo ir reprezentatyvumo pjūvis. Tikslumas, švarumas, nepriekaištingas pjūvis lemia, kad pjovimas lazeriu šiandien yra itin populiari paslauga. Negana to, lazeriu lengvai išpjaunamos tiek paprastos, tiek sudėtingos formos, todėl net tai, kas gali pasirodyti tikrų tikriausias iššūkis, mums bus tik dar vienas profesionaliai įgyvendinamas tikslas.

Pjovimo lazeriu paslaugos su metalo apdirbimo įmone „Ozas“ – operatyviai, kokybiškai ir nepriekaištingai.

Savo veikloje naudojame lazerius, galinčius pjauti įvairius metalus: plieną, nerūdijantį plieną, aliuminį, plonos skardos lakštus ar kt. Storis – taip pat vienas svarbesnių aspektų. Mūsų lazerio pjovimo staklės garantuoja aukšto lygio pjovimą tiek pjaunant ploną metalą, tiek ir storesnį. Tai dar labiau didina mūsų galimybes.

Kokie yra lazerinio pjovimo pranašumai, palyginti su mechaniniais pjovimo būdais? Pirmiausia, turime išskirti tikslumą – lazeriu pasiekiamas tikslumas beveik neįmanomas pasiekti pjaunant mechaniniais būdais. Tai vienas iš aspektų, kodėl lazerinis pjovimas yra visa galva aukščiau nei kitos alternatyvos. Kitas aspektas – sparta. Metalo pjovimas lazeriu šiandien yra pats greičiausias būdas, todėl galime išpjauti net didelius gaminių kiekius per sąlyginai trumpą laiką. Taip pat kalbant apie lazerinio pjovimo privalumus tikslinga paminėti ir tvarkingą, švarų pjūvį, kokio neįmanoma išgauti pjaunant mechaniniu būdu. Metalo pjovimas lazeriu iškart garantuoja maksimalų pjūvio vietos reprezentatyvumą, o po pjovimo mechaniniu būdu paprastai reikia papildomo laiko ir investicijų pjūviams dailinti.

Būtina paminėti ir tai, jog pjaustymas lazeriu iki minimumo sumažina pjaunamo metalo deformacijų riziką, kas taip pat yra labai svarbu, mat besideformuojantis metalas gali labai neigiamai paveikti galutinį produktą, sumažinti našumą, pjaunant įprastais būdais atsiranda nemažai produkcijos su defektu, netinkamų naudoti metalinių išpjautų detalių. Tad palyginti su mechaniniais pjovimo būdais šiuo požiūriu taip pat ženkliai laimi metalo pjovimas lazeriu.

Yra medžiagų, kurių tradiciniais pjovimo būdais iškirpti, pjauti tiesiog neįmanoma, tad lazeris lieka vieninteliu sprendimu.

Kokios išpjautos formos Jums reikalingos? Paprastai elementai, įmantrūs, originalūs? Įgyvendinsime net pačias originaliausias idėjas! Lazeris suteikia neregėtas galimybes pjauti net itin sudėtingas formas, įmantrius elementus, įgyvendinti netradicinius variantus. Lazerio valdymas yra kompiuterizuotas, tad ir sprendimai įgyvendinami bet kokio sudėtingumo, ir metalo pjovimo darbai vyksta labai sparčiai, ir dar efektyviai taupomos laiko sąnaudos. Siūlome tobulą balansą tarp itin mažo energijos suvartojimo ir pavydėtinai spartaus produktyvumo!

Pjauname ne tik lakštus, bet ir metalinius strypus, taip pat pačius įvairiausius profilius, lovius, kampuočius ir kitas detales. Labai plačios galimybės leidžia klientams siūlyti itin platų paslaugų spektrą, o Jums turėti kokybiškai įgyvendintą bet kokią idėją.

Dar vienas didelis mūsų privalumas yra ir kompetentingų specialistų komanda. Ne paslaptis, žmogiškieji ištekliai iš esmės yra esminiai įrankiai, be kurių tikrai negalėtume Jums pasiūlyti tiek daug ir tokių gerų paslaugų. UAB „Ozas“ darbuotojai su savo žiniomis, patirtimi, įgūdžiais labai stipriai didina mūsų pridėtinę vertę ir padeda sėkmingai konkuruoti konkurencinėje aplinkoje. Garantuojame, jog Jūsų užsakymas bus patikimose rankose!

Metalo pjovimo lazeriu kainos

Metalo pjovimo lazeriu kainos svyruoja gana plačiame diapazone, kadangi priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, koks metalas konkrečiai bus pjaunamas (plona skarda, storesnis plienas, cinkuotas plienas, nerūdijantis plienas, aliuminis, varis, žalvaris ar kt.), įtakos turi ir metalo storis, pjaunami elementai, jų sudėtingumas, darbų apimtys, ar tai lakštų ar vamzdžių pjovimas lazeriu ir kt. Daug dedamųjų suponuoja konkrečią kainą. Tad jei Jus domina, kiek kainuos pjaustymas lazeriu Jums, siūlome tiksliai įvertinti savo poreikius ir kreiptis į mus, o mes, savo ruožtu, pasiūlysime patį geriausią variantą. Kiekvienam iš Jūsų užtikriname patrauklų kainos ir kokybės santykį. Tai garantuoti mums leidžia sėkminga ilgametė patirtis metalo apdirbimo sektoriuje.

Kartais dar vyrauja nuomonė, jog metalo pjovimas lazeriais, kurių technologija grindžiama kompiuterizuotu valdymu bei kitais išmaniais procesais, yra brangus malonumas. Tačiau skubame tokią poziciją paneigti. Metalo pjovimas lazeriu nėra itin brangus pjovimo būdas, nes jis leidžia iki maksimumo optimizuoti pjovimo procesus.

Paslaugos visoje Lietuvoje

Domina metalo (aliuminio, plieno, vario ar kt.) pjovimas lazeriu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? O galbūt kitos metalo apdirbimo paslaugos, pavyzdžiui, lankstymas? Svarstote, kur gauti tokias paslaugas labai gera kaina? Tuomet pataikėte būtent ten, kur reikia. Metalo apdirbimo įmonė „Ozas“ – aukštos kokybės metalo pjovimas lazeriu. Nors esame įsikūrę Vilniuje, bet užsakymus priimame ir įvairiomis ryšio priemonėmis: internetu, telefonu. Tai labai paprasta ir patogu, suteikia daugiau „laisvės“ ir galimybių taupyti brangų Jūsų laiką bei nesiderinti prie strateginės vietos. Todėl gyvenantys ne Vilniuje, o Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose Lietuvoje mums gali pateikti užsakymą nuotoliniu būdu ir pasinaudoti mūsų paslaugomis. Metalo pjovimas lazeriu visoje Lietuvoje su UAB „Ozas“ – misija įmanoma!

Tiesa, metalo apdirbimas (pjovimas lazeriu, lankstymas ar kt.) nėra vienintelė mūsų teikiama paslauga. Dar gaminame elektros paskirstymo įrangą (elektros spintas, skydelius, dėžes ir kt.), prekiaujame automatais ir kitais prietaisais. Taip pat, prireikus, galime juos ir sumontuoti, pajungti, užtikrinti nepriekaištingą veikimą. Matyti, kad mūsų produkcijos ir paslaugų įvairovė labai didelė, bet visas jas vienija meilė savo darbui, atsakomybė, visų klientų vertinimas ir dėmesys jiems bei, žinoma, aukštas kokybės lygis.