Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiai

Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiai

Reaktyvinės galios kompensavimo įrenginiai yra skirti didinti energetinį efektyvumą ir produktyvumą, todėl tai yra puiki išeitis, kai kyla poreikis prailginti transformatorių, variklių eksploatacijos laiką. Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiai subalansuoja tinklą ir efektyviai mažina reaktyvinės energijos kaštus žemos įtampos tinkluose.

Mūsų reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiai gaminami iš cinkuoto plieno – metalo, traktuojamo vienu stipriausių, patvariausių ir atspariausių. Tad iš jo pagaminta įranga perima visas šiam metalui būdingas savybes. Tai bus ilgalaikė investicija. Reaktyvinės galios kompensavimo įrenginiai atsparūs mechaniniam poveikiui, taip pat šalčiui, UV spinduliams, temperatūrų svyravimams, mechaniniam poveikiui, deformacijoms ir kt. Cinkuotas metalas užtikrina patikimą apsaugą nuo korozijos. Visi mūsų įrenginiai turi savaiminio vėdinimo funkciją, garantuojančią, jog viduje nesikaups drėgmė, o taip pat nepateks dulkės ar kiti nešvarumai iš aplinkos.

Mūsų pagaminti reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiai gali būti naudojami ir patalpose, ir lauke. Jų gamybai reikalinga principinė elektros schema. Ir Jums reikalingi šie įrenginiai? Susisiekite su mumis – specialistai padės išsirinkti geriausią variantą.

Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių kaina

Ne paslaptis, jog kalbant apie pirkimo procesą – nepriklausomai nuo sektoriaus – kaina yra vienas kertinių kriterijų, turintis didelės įtakos pirkimo procesui. Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių kaina yra nevienoda ir priklauso nuo konkretaus įrenginio, tiksliau – jo parametrų. Įvertinkite savus poreikius, o mes paskaičiuosime tikslią įrenginio kainą ir pasiūlysime konkurencingą kainos ir kokybės santykį.

Domina kokybiški, ilgaamžiai reaktyvinės galios kompensavimo įrenginiai, jų gamyba ir montavimas gera kaina Vilniuje? O gal reikalinga ir kita elektros paskirstymo įranga? Tuomet laukiame Jūsų UAB „Ozas“ – galite atvykti į mūsų biurą Vilniuje arba susisiekti telefonu ar el. paštu. Suteiksime konsultaciją, atsakysime į klausimus ir padėsime pasirinkti Jūsų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkančią įrangą. Mūsų plačiame asortimente – įvairi įranga (elektros apskaitos skydai, elektros paskirstymo spintos, automatikos spintos, statybiniai elektros skydai, įvadiniai skydeliai ir kt.) bei platus paslaugų spektras (elektros paskirstymo įrangos montavimas, pajungimas, metalo pjovimas lazeriu, metalo lankstymas ir kt.).