Skardos apdirbimas

Skardos apdirbimas

Metalo apdirbimas yra viena paklausiausių mūsų paslaugų, reikalaujanti daug žinių, kruopštumo, patirties ir profesionalios technikos bei įrankių. Populiariausios metalo apdirbimo paslaugos yra metalo pjovimas lazeriu ir lankstymas, ypač skardos lenkimas. Jei Jums aktualus kokybiškas skardos apdirbimas, tuomet esate būtent ten, kur reikia, – metalo apdirbimo įmonė „Ozas“ garantuos geriausią skardos ar kito metalo apdirbimo rezultatą.

Populiariausi skardos lankstiniai, išpjauti elementai yra statybų sektoriuje – fasadų apdailai, jungimo elementams, stogų konstrukcijoms, stogų dangoms, skardinimo darbams ir kt. Įvairių dydžių ir formų skardos elementai, detalės čia naudojami labai dideliais kiekiais. Taip pat elementai iš skardos tampa daugelio kitų gaminių sudedamosiomis dalimis.

Skardos apdirbimui naudojame modernias stakles, leidžiančias išgauti precizišką tikslumą, lygumą, nepriekaištingą švarą, reprezentatyvumą ir, žinoma, kokybę. Moderni technika suteikia plačias skardos apdirbimo galimybes, todėl Jums galime siūlyti daug variantų ir įgyvendinti visas klientų idėjas: nuo paprastų, nesudėtingų iki itin originalių.

Siekiant kokybiškų paslaugų labai svarbi mūsų komanda. Turime tikrus šios srities profesionalus, per savo darbo metus sukaupusius ne tik daug patirties ir praktinių įgūdžių, bet ir žinių. O pastarosios labai reikšmingos, mat skardos fizinių, mechaninių savybių, jos reakcijos į pjovimą, lenkimą, šlifavimą ir kitas intervencijas žinojimas svariai prisideda prie galutinio rezultato. 

Skardos apdirbimo kainos

Aktualus kokybiškas skardos apdirbimas? Svarstote, kas galėtų šias paslaugas suteikti kuo palankesne kaina? Susisiekite su UAB „Ozas“ – pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam. Skardos apdirbimo kainos priklauso nuo tokių aspektų kaip skardos tipas, storis, savybės, darbų sudėtingumas, apimtis ir kt. Įvertinkite savo poreikius ir mes galėsime paskaičiuoti tikslią darbų kainą.

Mus rasite Vilniuje, strateginiu požiūriu labai patogioje vietoje. Bet jei esate ne iš sostinės, ne bėda – mūsų paslaugos prieinamos visoje Lietuvoje. Užsakymus pateikti galite telefonu ar internetu. Tai labai greita, patogu ir leidžia maksimaliai taupyti brangų Jūsų laiką. Turime platų klientų ratą Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kituose miestuose, todėl strateginė vieta neribos Jūsų pasirinkimo.