Transformatorinės

Transformatorinės

Transformatorinė priima, keičia ir paskirsto elektros energiją jos vartotojams, todėl joje yra sumontuota elektros keitimo (iš vidutinės įtampos į žemą) ir paskirstymo įranga. Rinkoje esantys keli transformatorinių tipai suteikia platesnes galimybes priimti optimalų sprendimą, atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Jums siūlome modulines transformatorines. Nepriklausomai nuo to, kurio tipo produktą pasirinksite, užtikriname aukštą kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą bei geriausią naudojimosi patirtį. Transformatorinių gamybai naudojamos aukštus kokybės reikalavimus atitinkančios medžiagos, išsiskiriančios itin dideliu atsparumu išorės poveikiui.

Modulinės transformatorinės

Modulinių transformatorinių paskirtis – priimti vidutinės įtampos elektros energiją, keisti ją į žemos įtampos energiją ir paskirstyti vartotojams.

Modulinės transformatorinės gali būti kelių tipų, priklausomai nuo to, iš ko pagamintos. Vienos populiariausių – iš cinkuotos skardos pagamintos ir turinčios platų modifikacijų spektrą, pavyzdžiui, turėti vidinį arba išorinį aptarnavimą, skirtingą reikalaujamą vidutinės įtampos paskirstymo narvelių skaičių, skirtingą skaičių žemos įtampos skydų ir pan. Tokios elektros transformatorinės pajungiamos naudojant kabelinius įvadus.

Šio tipo transformatorinės pastotės išsiskiria labai patogiu išdėstymu bei plačiu galimų įrengimų spektru, jos atrodo patraukliai, o konstrukcija yra ilgaamžė, išlaikanti slėgį ir atspari išorės poveikiui dėl gamybai naudojamo cinkuoto, korozijai atsparaus 2 mm storio plieno korpuso. Privalumų sąrašą papildo ir lengvo, patogaus modulių bei durų pločio keitimo galimybės. Galimų montuoti transformatorių galingumas – iki 4x2 500 kVA.

Dar vienas tipas – karkasinės modulinės transformatorinės. Tai bus geriausias pasirinkimas objektams, kuriuose yra didelis elektros energijos poreikis. Šio tipo transformatorinių privalumų sąrašas toks pat platus, skiriasi tik montuojamų transformatorių galingumas – šiuo atveju jis siekia iki 3 150 kVA.

Trečias modulinių transformatorinių tipas – betoninės elektros pastotės, puikiai tinkančios gyvenamųjų namų kvartalams bei pasiteisinančios vietovėse, kuriose sudėtinga privažiuoti sunkiajam transportui. Šiose transformatorinėse montuojamų transformatorių galingumas siekia iki 1 250 kVA.

Jei Jums aktuali modulinės transformatorinės gamyba ir montavimas, mums bus reikalinga jos schema, išplanavimas, su vidiniu ar išoriniu aptarnavimu montuojamų įrengimų sąrašas.

Pagrindo paruošimas

Sėkmingai, tinkamai ir saugiai eksploatacijai svarbus ne tik transformatorinės korpusas ir visų elementų kokybė, bet ir pagrindas. Kas svarbu, įrengiant pagrindą transformatorinės statymo vietoje? Pirmiausia įrenginiui paruošiama atitinkamus išmatavimus atitinkanti duobė. Transformatorinė su pamatu statoma ant skaldos ir smėlio sluoksnių. Sutankinto skaldos sluoksnio storis turi būti ne mažesnis kaip 30 cm, o sutankinto smėlio – ne mažesnis kaip 5 cm. Pagrindas įrengiamas vadovaujantis konkretaus objekto transformatorinės įrengimo projektu bei statybos normomis ir taisyklėmis.

Pastačius transformatorinę ant skaldos ir smėlio sluoksnių atvedami ir įveriami kabeliai.

Nepaprastai svarbus pagrindo lygumas. Transformatorinė neturi nukrypti nuo vertikalios padėties (toleruojama ne didesnė kaip 1 laipsnio paklaida).

Įvedus kabelius transformatorinės šonai užberiami smėliu (galima naudoti kitą birų gruntą). Svarbu tolygumas ir sutankinimas.

Transformatorinių kaina

Jei Jus domina modulinės transformatorinės pastotės gamyba, tuomet aktualus ir finansinis aspektas. Ne paslaptis, kaina yra vienas jautriausių dalykų, į kurį atsižvelgiama beveik visada. Juo labiau jei pirkinio suma didelė. Transformatorinės kaina nėra žema ir ji priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui: kokio tipo pastotė reikalinga, kokio galingumo, kokia įranga bus montuojama, ar transformatorinė reikalinga su pamatais ar be jų, su galios transformatoriumi ar be jo ir kt. Kriterijų, suponuojančių kainą, yra daug, todėl ir kainų diapazonas platus.

Jei nežinote, kokį variantą pasirinkti, mūsų specialistai pasirengę patarti, suteikti daug naudingos informacijos ir padėti priimti geriausią sprendimą, atsižvelgdami į aplinkybes, konkrečius poreikius, reikalavimus bei atitikimą reglamentuojantiems dokumentams.