Žemos įtampos skirstomieji įrenginiai

Žemos įtampos elektros paskirstymo įrenginiai sudaro plačiausią UAB OZAS 10 - 0,4 kV elektros paskirstymo įrangos gaminių grupę. Jos nomenklatūra siekia daugiau nei 300 skirtingų gaminių. UAB Ozas turi didžiulę patirtį gaminti tokius gaminius pagal Užsakovų pateiktus ypatingus reikalavimus, su  Užsakovų reikalaujamais konkrečių gamintojų  montažiniais komponentais.

Lietuvos ir užsienio partneriams esame patikimi savo  gaminių įvairove, aukščiausia kokybe ir  konkurencingomis kainomis. Pagal užsakymą vienetais ir serijomis - dideliais kiekiais tiekiame žemos įtampos elektros paskirstymo įrangos šiuos įvairiausius gaminius.

*****

Elektros skydeliai

Elektros skydeliai, priklausomai nuo jų gabaritų, gali būti montuojami name, bute, katilinėje, daugiabutyje, pramoniniame pastate ar kt., taip pat lauke. Jei skydų yra daug, jiems gali būti skirta atskira erdvė. Patalpa, kurioje laikomi visi elektros įrenginiai (pavyzdžiui, elektros skydai, spintos), skirti paskirstyti elektros energiją, yra vadinama elektros skydine. Kiekvienoje jų sumontuojamas mažiausiai vienas elektros skydelis. 

Mūsų asortimente esantys elektros skydai ir jų gamyba remiasi nepriekaištingos kokybės, patvarumo bei saugumo principais. Skydelių gamybai naudojamas aukštus kokybės standartus atitinkantis cinkuotas metalas, plieninės tvirtinimo detalės. Skydelio korpusas dažomas atmosferiniam poveikiui atspariais milteliniais dažais.  Visi skydą sudarantys elementai parenkami labai atsakingai, užtikrinant maksimalų saugumą, patikimumą ir funkcionalumą. Komplektacijoje yra ir skydo raktas.

Elektros skydelių spektras UAB „Ozas“ pasiūloje labai platus: įvadiniai, paskirstymo, apskaitos, moduliniai, statybiniai ir kt. Identifikuokite savo poreikius, o mes tikrai rasime geriausią variantą Jums.

Jei nežinote, kokie elektros skydai ar kita elektros paskirstymo įranga tinkamiausia Jums, ar abejojate savo pasirinkimu, mūsų komandos specialistai pasirengę padėti – patarsime, atsakysime į klausimus, padėsime priimti teisingą pirkimo sprendimą. Garantuojame dėmesingą aptarnavimą, aukštą kokybę bei patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Paskirstymo skydai

Elektros paskirstymo skydai skirti priimti elektros energiją iš išorinių požeminių kabelinių tinklų, paskirstyti ją vartotojams bei apsaugoti prijungtus elektros linijas nuo perkrovų ir trumpojo jungimo. Šie paskirstymo skydeliai gaminami iš cinkuoto plieno, dažomi milteliniais dažais. Toks gamybos principas užtikrina skydų patvarumą, ilgaamžiškumą, aukštą atsparumą korozijai, mechaniniam ir atmosferiniam poveikiui, konstrukcija garantuoja, kad skydo viduje nesikaups drėgmė.

Elektros paskirstymo skydai su apskaita – labai dažnas variantas, išplečiantis skirstymo skydo funkcionalumų lauką. Tokiu atveju skydas turės dvi sekcijas, kurių viena bus skirta įvadams, o kita – apskaitai. Siekiant patogumo ir sėkmingos eksploatacijos bei saugumo, apskaitos sekcija uždengiama plombavimo dangčiu.

Elektros apskirstymo skydai gali būti naudojami patalpose, bet dažniausia montuojami lauke.

Apsaugos laipsnis – IP44.

Apskaitos spintos

Įvadiniai apskaitos ir paskirstymo skydai atlieka ne vieną funkciją – jie skirti įrengti elektros apskaitos prietaisus, prijungti vartotojus prie elektros tinklų, apskaičiuoti elektros suvartojimą, paskirstyti elektros energiją vartotojams bei užtikrinti elektros linijų saugumą ir apsaugą nuo perkrovų bei trumpojo jungimo padarinių.

Įvadiniuose apskaitos skydeliuose gali būti montuojami bet kurio tipo tiesioginio jungimo elektros energijos skaitikliai bei automatiniai jungikliai

Mūsų asortimente esantys apskaitos skydai pagaminti iš cinkuoto plieno. Šis metalas pasižymi solidžiu gerųjų savybių spektru – jis tvirtas, stiprus, nesideformuoja, yra atsparus korozijai, braižymams ir kitam mechaniniam poveikiui, taip pat temperatūrų svyravimams, drėgmei bei kitam poveikiui iš aplinkos. Cinkuoto metalo skydas pasižymės ilgaamžiškumu ir puikiai išlaikys reprezentatyvią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje. Iš cinkuoto plieno pagamintos apskaitos spintos yra dengtos milteliniais dažais, kurie atsparūs atmosferiniam poveikiui. Tad garantuojama sėkminga šios įrangos eksploatacija lauko sąlygomis.

Ne mažiau svarbus savaiminio vėdinimo aspektas, užtikrinantis, jog elektros skaitiklio skydo viduje nesikaups drėgmė bei nepateks dulkės ar kiti nešvarumai. Mes dėmesį kreipiame ne tik į spintos korpusą, bet ir į tvirtinimo detalės. Nors jos nedidelės, o dažnu atveju net ir nematomos, tačiau jų vaidmuo labai svarbus elektros spintos patvarumo ir ilgaamžiškumo kontekste.

Elektros apskaitos skydai gali būti kabinami (ant sienos, stulpo, metalinės konstrukcijos ar kt.), įmontuojami į sieną, statomi ant specialiai paruošto pagrindo.

Statybiniai elektros skydai

Statybų metu vyksta daugybė procesų, kurių daugelis negali apsieiti be elektros. Statybiniai elektros skydeliai su lizdais suteikia galimybes elektros energija naudotis patogiai ir atsižvelgiant į naudojamus prietaisus, jų galingumą bei kitus aspektus.

Statybiniai skydai su kištukiniais lizdais paprastai orientuoti į laikiną elektros energijos vartotojų pajungimą prie vienfazės (230 V) arba trifazės (400 V) įtampos elektros tinklo. Tokį skydą sudaro plastikinis arba metalinis korpusas, kištukiniai lizdai, automatiniai jungikliai bei srovės nuotėkio relė. Skydo komplektacija priklauso nuo užsakovo poreikių.

Mūsų asortimente rinkitės iš plataus gaminių spektro. Jei reikalingas skydelis su rozetėmis, nuspręskite, koks kištukų skaičius aktualus. Jei reikalingas potinkinis elektros skydelis, įvertinkite koks modulių poreikis. Populiarūs plastikiniai potinkiniai skydeliai.

Įvadiniai elektros skydeliai

Įvadiniai elektros energijos skydeliai yra skirti kintamosios vienfazės (230 V) arba trifazės (400 V) įtampos elektros energijos apskaitai ir vidaus tinklo linijų apsaugai nuo trumpųjų jungimų rizikos bei perkrovų.

Medžiagos, iš kurių elektros skydas pagamintas, didele dalimi lemia jo kokybę ir eksploatavimo ilgalaikiškumą. Tad rinkdamiesi, koks skydas reikalingas Jums, įvertinkite medžiagas. Mūsų asortimente esantys įvadiniai skydeliai gaminami iš cinkuoto  plieno detalių, kurios tarpusavyje sujungiamos plieninėmis kniedėmis. Šis metalas pelnytai asocijuojasi su tvirtumu – tai yra vienas stipriausių, patvariausių ir atspariausių deformacijoms, mechaniniams pažeidimams metalų. Negana to, cinkuotas plienas pasižymi atsparumu atmosferiniam poveikiui, korozijai, todėl tokie elektros skydeliai išsiskirs patvarumu ir ilgalaikiškumu. Dėl minėtų savybių įvado skydai gali būti montuojami tiek namo viduje, tiek eksploatuojami lauko sąlygomis.

Visi įvadiniai skydeliai už durelių turi plombavimo dangtį, išorėje – įžeminimo gnybtą. Skydelio apačioje yra apsauginis dangtis, suteikiantis patikimą apsaugą įvadiniams kabeliams.

Mūsų įvadinių elektros energijos apskaitos skydelių apsaugos laipsnis – IP44.

Moduliniai elektros skydai

Kaip sako pats pavadinimas, moduliniai elektros skydai yra sudaryti iš atskirų modulių. Jų skaičius gali būti labai įvairus, nuo jo priklauso ir gaminio kaina bei matmenys (aukštis, plotis, skydelio durelės). Todėl kiekvienas užsakovas įvertina individualius poreikius ir pasirenka juos idealiai atitinkantį gaminį. Modulinio skydo paskirtis – paskirstyti elektros energiją patalpose.

Tokio tipo skydeliai yra labai praktiškas ir drauge kompaktiškas sprendimas, itin pasiteisinantis tiek pramonėje, tiek daugiabučiuose ar gyvenamuosiuose namuose. Galimas kelių tipų montavimas: įleidžiamas į sieną (potinkiniai skydeliai), arba montuojamas išorėje, t. y. ant sienos.

Mūsų asortimente, kaip ir kiti gaminiai, moduliniai elektros skydai gaminami iš cinkuoto plieno bei dažomi milteliniais atmosferiniam poveikiui atspariais dažais. Metaliniai įrenginiai stiprūs, nesideformuoja, išlaiko aukštą atsparumą drėgmei, šalčiui, karščiui, korozijai, mechaniniam poveikiui ir kt., todėl net ilgalaikėje perspektyvoje išlaiko pirminę išvaizdą.

Automatikos skydeliai

Automatinio kondensatorių valdymo spintos ir kiti automatikos skydai yra tokie elektros paskirstymo įrenginiai, kurių gamyba ir montavimas vyksta išskirtinai pagal užsakovo poreikius bei reikalavimus.

Automatų skydai surenkami naudojant įvairių gabaritinių matmenų atskirus modulinius elementus, suteikiančius galimybę juos tarpusavyje jungti, atsižvelgiant į principinę elektros schemą, kurią pateikia užsakovas.

Mūsų pasiūloje esantys šio tipo metaliniai elektros skydai pritaikyti naudoti ir lauke, ir patalpose.

„Hager“ elektros skydeliai

„Hager“ – patikimas ir elektros įrangos rinkoje itin gerai vertinamas vokiečių gamintojas. Produkcija užtikrina kokybę, patikimumą, saugumą ir sėkmingą eksploataciją. Jums siūlome „Hager“ paskirstymo skydus.

ABB elektros skydeliai

Aukštus kokybės standartus atitinkantys ABB elektros skydai rinkoje užima pavydėtinas pozicijas, turi didelį pasisekimą tarp įvairių naudotojų. Jei norite pirkti šio gamintojo produkciją, siūlome platų ABB gaminių spektrą.

Elektros spintų kaina

Svarstote, kokia elektros spintų kaina? Jums pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį. Suprantame, kad elektros paskirstymo įranga kainuoja nemažai, todėl klientams pateikiame optimalius ir finansiškai patrauklius variantus. Elektros spintų kainą lemia tokie aspektai kaip spintos matmenys, funkcionalumas, montuojami elementai ir kiti kriterijai.

Jei nežinote, kokia elektros spinta reikalinga Jums, arba jei reikia profesionalų patarimo, mūsų specialistai pasirengę padėti – patarsime, atsakysime į klausimus, suteiksime naudingos informacijos priimant sprendimą.

Svarstydami, kokios elektros jėgos spintos Jums reikia, prioritetiniu laikykite ne kainos, o kokybės kriterijų. Elektra – itin subtilus dalykas, tad jos vartotojams privalu užtikrinti maksimalų saugumą ir patikimumą. Elektros spintos kokybę apibrėžiančių veiksnių yra ne keli, bet vienu iš esminių galime išskirti medžiagas. UAB „Ozas“ elektros paskirstymo spintų gamybai naudojamas cinkuotas plienas, užtikrinantis įrangos ilgaamžiškumą, atsparumą korozijai, išorės poveikiui, mechaniniams pažeidimams. Didelis dėmesys skiriamas ir tvirtinimo elementų stiprumui. Pastarieji taip pat suponuoja sėkmingą ilgalaikę eksploataciją.

Montavimas

Elektros paskirstymo ir apskaitos spintos, jei yra poreikis, gali būti komplektuojamos su specialia pakyla. Montuojant naudojamos kojos tvirtinimui į žemę. Jei klientas pageidauja, galima naudoti ir kojas, ir pakylą.

Jei Jums aktualus elektros spintos montavimas, laukiame Jūsų atvykstant, taip pat galite susisiekti telefonu ar el. paštu. Montavimui bus reikalinga principinė elektros schema, kurią turi pateikti klientas. Kabeliams skirtos spintos gali būti tvirtinamos vienu iš trijų būdų: kabinant ant sienos, metalinių konstrukcijų ar kt., įmontuojant į sieną arba statant ant pagrindo ir laikantis tam tikrų reikalavimų.

Tiek rinkdamiesi elektros galios spintas, tiek montavimo paslaugas prioritetą teikite tik tvirtas pozicijas rinkoje užimantiems gamintojams. Nesusigundykite įtartinai žema kaina. Kalbant apie elektrą nereikėtų taupyti, nes svarbiausia yra saugumas ir patikimumas.

Be elektros skydelių ir plataus kitų elektros įrenginių pasirinkimo, galime pasiūlyti ir papildomas paslaugas, tokias kaip elektros paskirstymo įrangos montavimas, surinkimas, pajungimas, taip pat elektros jungiklių pajungimas, modulių sujungimas, elektros skydelių žymėjimas ar kt. Elektros paskirstymo įrenginių montavimui reikalinga principinė elektros schema, kurią pateikia užsakovas.

Domina įvadinės ar kitos elektros spintos, jų gamyba? Reikalingos profesionalios montavimo paslaugos? Aktualus elektros skydas ar kita elektros paskirstymo įranga namui, daugiabučiui, gamybiniam ar kitos paskirties pastatui konkurencinga kaina, siūlome sprendimą rasti su UAB „Ozas“.