Apie mus

Mūsų UAB OZAS pradėjo veikti 1946 metais ir ilgą laiką buvo žinoma kaip Vilniaus elektros konstrukcijų gamykla. 1994 metais perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę. 

Šiai dienai esame yra viena didžiausių ir pajėgiausių  10 - 0,4 kV elektros paskirstymo įrangos gamintoja ir metalų apdirbimo kokybiškų paslaugų teikėja Lietuvoje. Mūsų pagrindinė gamybinė bazė užima virš 8000 m2.  Ją  sudaro atskiri metalo apdirbimo, suvirinimo, gaminių surinkimo, miltelinio dažymo ir kiti cechai. 

Mūsų gaminamos 10 - 0,4 kV elektros paskirstymo įrangos įvairovė siekia daugiau nei 300 skirtingų gaminių. Per mėnesį pagaminame apie 500 vienetų įvairiausių  šios nomenklatūros gaminių. Sukaupta patirtis bei inžineriniai sprendimai mums padeda įvykdyti užsakymus nuo užduoties pristatymo, projektavimo iki serijinės gamybos. Įmonės gaminiai atitinka tarptautinių saugos standartų reikalavimus, tai patvirtinta atitikties sertifikatais.  

Taip pat turime sukaupę daugiau nei 70 metų patirties metalų apdirbimo srityje.  Metalų apdirbimą atliekame virš  50 įvairių CNC staklių, presų ir daugeliu kitų pagalbinių įrenginių.  

Mūsų sertifikuota metalų Defektoskopijos laboratorija  akredituota nustatyti visų tipų potencialiai pavojingų įrenginių, kitų įrenginių bei metalinių konstrukcijų suvirintųjų sujungimų  defektus radiografiniu ir ultragarsiniu metodais,  metalų storio matavimą ultragarsu, ir t.t. 

Gaminame įrangą ir detales iš karštai ir šaltai valcuoto plieno, cinkuotos skardos, aliuminio, nerūdijančiojo plieno ir kitų specialiomis charakteristikomis pasižyminčių metalų.  Didžioji dauguma metalo apdirbimo gaminių gaminami iš 0,3mm – 20,0mm storio ir 1500mm x 3000mm matmenų  įvairių metalų lakšto. Per mėnesį apdirbame  daugiau nei 100 tonų tokių įvairių metalų lakštų.

Mūsų kvalifikuotas personalas ir profesionalus požiūris į darbą leidžia įgyvendinti sudėtingiausius projektus ir garantuoja aukščiausią kokybę. Todėl siūlome kompleksinius  sprendimus  „iš vienų rankų“ – nuo brėžinio iki galutinio gaminio pristatymo. 

Esame nariai: