Logistika

Mūsų UAB OZAS, būdamas patikimu elektros paskirstymo įrangos gamintoju ir metalų apdirbimo paslaugų teikėju Lietuvos ir užsienio partneriams naudoja gamybai tik sertifikuotas medžiagas ir komponentus. 

Metalus mums tiekia užsienio šalių  ArcelorMittal Europe  metalų bazės ir licencijuoti Lietuvos tiekėjai kaip  AB “Lytagra”,  UAB “Unis Steel Baltija”  ir  UAB “Kesko Senukai Lithuania”. Taip pat mes gaminame gaminius ir iš pačių Užsakovų patiekiamų specialiomis charakteristikomis pasižyminčių metalų.  

Darbo procese elektros ir automatikos skydų surinkimui, transformatorinių pastočių gamybai naudojame tik aukštos kokybės žinomų gamintojų elektros prekes, įrangą ir montažines medžiagas: ABB, Apator, EFEN, Schneider Electric, Raychem, Hager, Nexans, Draka, Ergom ir kt. Mes gaminame gaminius su  Užsakovų reikalaujamais konkrečių gamintojų  montažiniais komponentais. 

Greitam mūsų gaminių pristatymui pagal Lietuvos ir užsienio Užsakovų pageidavimą naudojame savo transportą. Taip pat bendradarbiaujame su partnere - Vokietijos kapitalo krovinių pervežimo ir logistikos bendrove, sukaupusia daugybės metų standartinių, specialių ir greitųjų pervežimų patirtį. Todėl  gaminiai iš mūsų gamyklos  Lietuvos sostinėje Vilniuje Užsakovui į tokias šalis kaip Švedija, Latvija, Estija standartiniu pervežimu gali būti pristatomi per  1-2 dienas. Į tokias šalis kaip Vokietija, Nyderlandai - per  2-3 dienas. Į Prancūziją ir Angliją - per 
3-4 dienas. Esant skubiam poreikiui gaminių greitoji  siunta (iki 1,5 tonos svorio)  į tolimesnes šalis pristatoma bent 1 diena greičiau,  nei standartiniu pervežimu. 

Mūsų pagrindinis principas  – būti patikimu elektros paskirstymo įrangos gamintoju ir metalų apdirbimo paslaugų teikėju Lietuvos ir užsienio partneriams.